Computerhulp in coronatijd
Laatst aangepast: 5 september 2020
Op 8 september gaat de computerclub weer van start, zie dit artikel. De hieronder staande zaken zijn nog van toepassingvoor diegenen die het toch niet aandurven naar de club te komen.
Op 13 maart 2020 heeft de Venser haar deuren gesloten voor bezoek van buiten, in eerste instantie voor een week, maar daarna voor de rest van de maand en ook voor de maand april. Daarmee is het clublokaal ontoegankelijk voor leden van de club. In het licht van de op 21 april aangekondigde maatregelen, heeft de Venser besloten dat de sluiting in ieder geval tot en met 20 mei gehandhaafd wordt.
Helemaal zonder ondersteuning zitten de leden van de club echter niet. Hieronder volgt een overzicht.
SeniorWeb heeft een tijdelijk telefoonnummer geopend, waar ook niet-leden van SeniorWeb geholpen worden met vragen over de computer: 0800 - 0506. Dit nummer is tot 1 juli 2020 beschikbaar.
Meer informatie over deze dienst vindt u hier.
Interessant is ook de pagina Thuis Online van SeniorWeb.
Leden van de computerclub die zelf een computer hebben, kunnen een beroep doen op ondersteuning op afstand. Een van onze begeleiders kan dan op afstand met u meekijken om problemen op te lossen (alleen Windows). Neem daarvoor contact op met de secretaris of de voorzitter (contactformulier op de site). U krijgt dan een telefoonnummer om een afspraak te maken.
Het meekijken werkt alleen als uw internet-verbinding in orde is.
Leden van de computerclub die niet zelf een computer hebben, kunnen gebruik maken van het aanbod van een van de bestuursleden. In een aparte kamer bij hem thuis staat een niet gebruikte maar wel onderhouden computer, waarop gewerkt kan worden met inachtneming van de anderhalve meter.
Wie hiervan gebruik wil maken wordt verzocht contact op te nemen met de secretaris, zijn telefoonnummer staat op de pagina van de club bij Seniorweb: Senioren Computer Club Zuidoost.